Členská schůze členů KPHMO

Členská schůze členů KPHMO

Dne 4.9.2018 proběhla členská schůze členů KPHMO. 
Přivítal nás jednatel klubu Karel Budín, který shrnul uplynulé čtvrtletí činnosti a popřál všem zúčastněným ke dni havířů vše dobré. Členové si připili lahodným ostravským mokem, který dostali zdarma.  🍺

Přivítání se také ujal předseda klubu Ing. Petr Rojíček, který taktéž všem popřál vše dobré a informoval o další možnosti přednášek v jiném prostředí od nového roku. Připomněl, že oslavy Barborky se budou konat 4. 12. 2018 na Landeku a že občerstvení je již zajištěné. 

Po té nasledovala krásná a velmi podrobná přednáška pana Ing. Zbyněk Szostek, která nesla název: „Od třídění uhlí k úpravárenským komplexům v OKR“ !
Panu Ing. Zbyňkovi Szostekovi mockrát děkujeme za vynikající přednes a shrnutí problematiky úpravárenství v OKR.  🛠️  🛠️  🛠️  Celá přednáška video


Schůze se zúčastnilo pouze 34 členů!
Příští schůze se bude konat 9. 10. 2018 a těšit se můžeme na přednášku Krajina po těžbě břidlice jako fenomén neřízené turistiky.

 

0 0

Napsat komentář

HORNICKÝ ZPRAVODAJ KPHMO, z. s.

Na webu našeho klubu najdete v elektronické verzi Hornické Zpravodaje. 📧👷✍️ https://www.hornicky-klub.info/ke-stazeni-zpravodaj/zpravodaj-2020/   Jsou zde všechny 4 čísla za rok 2020. Můžete se na ně...

Vážení členové Klubu

  Jelikož je zapotřebí zaplatit členské příspěvky  posílám číslo účtu 1644381309/0800. Nechci přidělávat práci Majce proto tuto nabídku berte jako krajní možnost. Napište prosím do...